KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14544269
nr 1454 4269
Sundberg, Höns. Signerad, daterad -48. Olja på duk, 23x32, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:17:48
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)